فرم دستگاه

  • شما می توانید با پر کردن فرم زیر مشاوره دریافت کنید:

فروش دستگاه

تولید کننده عزیز ، چنانچه با عزم و اراده‌ی قوی محصول خود را تولید نموده اید و یا در شرف تولید هستید و در موضوع بسته بندی محصول ، مشکلات و مسائل گسترده و با اهمیت آن تردید دارید؛ این شرکت بسته به شرایط و نیاز در جهت بسته بندی محصولات شما با بهترین کیفیت، زیباترین فرم ، شکل  و حجم مناسب از ۱۰cc تا ۱۰ لیتری دوشادوش شما تولید کننده محترم انجام وظیفه می‌نماید. برای انجام این وظیفه خطیر بسته بندی، به دلخواه تولید کننده در کنار شما کار افرینان خواهیم بود.

  1. فروش دستگاه باد کن با تیراژ مناسب ، نصب و راه اندازی خط تولید دستگاه بادکن و مشاوره در جهت تجهیزات جانبی و ملزومات دستگاه و انجام خدمات پس از فروش
  2. تامین بطری مورد نیاز تولید با هر تیراژ
  3. مشاوره در جهت طراحی و ساخت قالب های باد کن
  4. این شرکت با اتکا به لطف خداوند متعال و تلاش بی وقفه کارشناسان و پرسنل با تجربه ، توانایی تولید انواع قالب و بطری با دهانه های ۱۸،۲۰،۲۴،۲۸ و… در حجم های متنوع را دارد.

تولید کننده گرامی :

برای بسته بندی محصول با ارزش شما، یا بطری، جار با کیفیت تحویل می دهیم یا دستگاه با تکنولوژی روز تحویل می دهیم که خودتان بطری با کیفیت را در هر تیراژی تولید نمائید.

ویدیو دستگاه ها

در این قسمت از دستگاه هایی که توسط شرکت دنیز پلاست آذر ارائه می گردد فیلم هایی تهیه شده است که شما می توانید از دستگاه به طور کامل دیدن کنید: